İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. MSHOWTO Ocak Ayı Özeti | 2020

MSHOWTO Ocak Ayı Özeti | 2020

yenikapak
SAFİR

2020 yılının ilk ayın özetini yoğuınluğumuzdan dolayı biraz geçikmeli olarak çıkarabiliyoruz🙂2019 yılında yaptığımız tüm çalışmalara bu yılda devam edeceğimiz gibi, farklı çalışmaları yine sizlerle buluşturacağız.  Yılın ilk ayına ait özeti ve gerçekleştirdiklerimizin toplu halini sizler için hazırladık. Değerli yorum ve önerilerinizden aldığımız ilham ile 15 yıllık deneyimimizi sizlerle paylaşmaktan keyif alıyor ve eşsiz desteklerinizi her zaman bekliyoruz.

  • VMware, Apple, Microsoft, Fortigate, Nakivo, Docker, Pardus gibi üreticilere ait makaleler yayınladık,
  • Bu makaleler güvenlik ürünleri, Open Source, Server 2019, DevOps,Sanallaştırma, ASP.Net, Üretici Teknolojileri, Cloud Hizmetleri, Microsoft Office 365, Microsoft Azure kategorilerinde yer aldı.
  • 20 farklı yazarın katkısıyla toplamda 50 farklı makale ürettik.

Makaleler

Yorum Yap

Yazar Hakkında

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimleri ve sertifikasyonlarını alarak bu sektör içerisinde son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Anadolu Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonda görev aldım.Şu an Takasbank da Sanallaştırma Uzmanı olarak çalışmaktayım.

Yorum Yap