İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Karşınızda 6 TB Kapasitesi ile Buffalo

Karşınızda 6 TB Kapasitesi ile Buffalo

: ’a kadar harici sabit disk. Depolama alanında sınır yok: Yeni diskler müthiş kapasiteleri ile iddialı geliyor. firması harici sabit disklerinin kapasitesini arttırıyor. Artık 6 ’a kadar depolama seçeneği sunuluyor. TeraStation Pro II bu devasa depolama alanını en üst modelinde sunuyor. Ayrıca RAID sistemiyle çalışan ağ depolama birimi Active-Directory desteği, Memeo yedekleme yazılımı, FTP sunucu özelliği ve LCD durum göstergesiyle beraber geliyor.


DriveStation serisi 3,5 inçlik harici diskler artık hem TurboUSB hem de Combo 4 sürümü olarak 1,5 TB’a kadar depolama alanı sunuyor. En son bahsettiğimiz disk USB, eSATA ve Firewire400/800 gibi güncel tüm girişleri sunuyor.

Tüm modeller şu andan itibaren temin edilebiliyor. DriveStation Turbo 1,5 TB’ın fiyatı 215 Dolar, 2 TB Combo 4’ün fiyatı 350 dolar. TurboStation Pro 2’nin fiyatı ise 2400 dolardan başlıyor.

Kaynak: veteknoloji.com

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap