İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. SquareHub Nedir?

SquareHub Nedir?


Ruijie Teknoloji Günü

Kurumların, mahallelerin, küçük ve genç şirketlerin ya da okulların sosyal ağlara sahip olmasının normal gelmeye başladığı şu günlerde aynı şey bir aile için düşünülürse ne olur?


Resim-1

SquareHub işte bunu düşünerek aile bireylerin birbirleri ile daha iyi iletişim kurmaları adına yeni bir güncellemenin yanında uygulamasının Android versiyonunuda yayınladı. SquareHub‘ın kurucu ortağı ve CEO’su olan Dave Cotter abimizin belirttiğine göre sosyal medya son derece kalabalık bir ortam olmasına rağmen birçok anne ve baba için çocukların sosyal medyada özel yaşamının gizli olması oldukça endişe verici.


Resim-2

Ebeveynler çocuklarıyla ya da diğer aile bireyleri iletişim kurmak için e-posta ve sms gibi yazılı yöntemleri hali hazırda kullanmaktalar. Hiç olmadı “Olum/kızım sen nerdesin bak saat kaç olmuş ?” şeklinde telefon ediyorlar zaten.Tabi sizin de aileniz benimkiler gibi Foursquare’den check-inlerinizi takip ediyorsa o ayrı mesele.

Velhasıl, SquareHub aileler için özel bir sosyal ağ konumunda. Aile bireyleri kendi aralarında özel mesajlar, fotoğraflar, koordinat bilgileri paylaşabiliyor. Böylece SquareHub özellikle anne ve babalar için rahatlatıcı bir ortam sağlıyor.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

2005 yılında bilgisayar hayatımda tam anlamıyla yer edindi. Windows serüvenim de tam bu noktada Windows 95-98 ve XP ile başladı. O günden bu yana Windows işletim sistemlerini kurcalamayı hep sevmişimdir. Bunun dışında 2009 yılında eğitime başladığım İTO Anadolu Teknik Lisesi’nde Network ve Sistem konularına yöneldim. Comptia+ ve Cisco IT Essentials sertifikalarını aldıktan sora Cisco sertifikasyon programlarına katıldım ve halen bu program dahilinde network eğitimi almaktayım. Şuan “Sosyal Medya Araştırmacılığı” ve kişisel blog adresimde yazarlık yapıyorum.

Yorum Yap