İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Nasılsınız Mayorlar?

Nasılsınız Mayorlar?


Mobil uygulama bazında en çok indirilenlerin vazgeçilmezi, hayatımıza rozet ve mayorlık kavramlarını sokan sevgili yılbaşı hediyesini aldı. Son zamanlarda yerel işletmelere yönelik yeni reklam ve hizmet modelleri geliştirmeye çalışan şirket 2014 yılına giriş yapmadan 35 Milyonluk bir yatırım aldı. Nisan ayında tefecilere (şaka) 41 milyon dolar borç yapan aldığı bu son yatırım ile “paçayı sıyırıyoz galiba” moduna girdi.


Resim-1

Foursquare resmi blogunda yayınladığı yazı ile iki yeni firmanın sosyal ağa 35 milyon dolar yatırım yaptığını duyurdu. Alınan bu yatırımın şirket vizyonunu daha hızlı geliştirebilecekleri bir fırsat olduğunu da bildiren Foursquare’deki abilerim, 2014 yılında sosyal ağda daha büyük gelişimlere imza atacağının sözünü verdi.


Resim-2

Ayrıca, ek olarak Foursquare 45 milyon kullanıcıya ulaşan kocaman bir aile olduğunu da ekleyerek “bize bulaşmayın alırız aklınızı” şeklinde de gözdağı verdi. Foursquare’in bitirmekte olduğumuz bu yılın başında sadece 33 milyoncuk kullanıcıya sahip olduğu göz önünde bulundurulursa platformda büyük bir gelişme olduğu dikkat çekiyor.

Bu arada gitmeden yorum bölümünde check-in yapmayı unutmayın 😀

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

2005 yılında bilgisayar hayatımda tam anlamıyla yer edindi. Windows serüvenim de tam bu noktada Windows 95-98 ve XP ile başladı. O günden bu yana Windows işletim sistemlerini kurcalamayı hep sevmişimdir. Bunun dışında 2009 yılında eğitime başladığım İTO Anadolu Teknik Lisesi’nde Network ve Sistem konularına yöneldim. Comptia+ ve Cisco IT Essentials sertifikalarını aldıktan sora Cisco sertifikasyon programlarına katıldım ve halen bu program dahilinde network eğitimi almaktayım. Şuan “Sosyal Medya Araştırmacılığı” ve kişisel blog adresimde yazarlık yapıyorum.

Yorum Yap