MSHOWTO Haziran Ayı Özeti | 2020
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

MSHOWTO Haziran Ayı Özeti | 2020

0

 msHOWTO ailesi olarak ülkemizde yine bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadık; Haziran ayının bizler için diğer aylardan farklı kılan bir etkinlink gerçekleştirdik ve birbirinden değerli kadın yazarlarımızın sunumu ile “MshowtoWTech | PANDEMİ Sonrası Öne Çıkan Teknolojiler Online Etkinliği” geniş bir katılım ile tamamladık.

Haziran ayında ve içinde bulunduğumuz Pandemi sürecinde de özgün makaleler ve etkinliklerimizle siz değerli takipçilerimize elimizden geldiğince faydalı paylaşımlar yapmaya çalıştık.

Haziran  ayına ait tüm özeti sizler için hazırladık. Değerli yorum ve önerilerinizden aldığımız ilham ile 16 yıllık deneyimimizi sizlerle paylaşmaktan keyif alıyor ve eşsiz desteklerinizi her zaman bekliyoruz.

  • VMware, Apple, Microsoft, Fortigate, Nakivo, Docker, Pardus, Altaro, Open Source gibi üreticilere ait makaleler yayınladık,
  • Bu makaleler güvenlik ürünleri, Open Source, Server 2019, DevOps, Sanallaştırma, ASP.Net, Üretici Teknolojileri, Cloud Hizmetleri, Microsoft Office 365, Microsoft Azure kategorilerinde yer aldı.
  • 24 farklı yazarın katkısıyla toplamda 47 farklı makale ürettik.
  • 5 Tane webcast yaptık.

 

Makaleler

 

Webcast

Haberler

 

Sosyal Medya da #mshowto

#mshowto #BizKimiz

#mshowto #Tbt

#mshowto #Biliyormuydunuz

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

Yazar Hakkında

1981 İstanbul doğumludur. Altyapı, Depolama, Sanallaştırma ve Sistem Mimarisi alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Bilişim sektöründe uzun yıllar görev alan Serkan Duran bu süre zarfında, pek çok farklı pozisyonda başarılı işlere imza atmıştır. Şu an Aygen Global Lojistikte BT Müdürü olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz