1. Ana Sayfa
  2. Webcast

MshowtoWTech | PANDEMİ Sonrası Öne Çıkan Teknolojiler Online Etkinliğimize Davetlisiniz

MshowtoWTech | PANDEMİ Sonrası Öne Çıkan Teknolojiler Online Etkinliğimize Davetlisiniz
1

MSHOWTO Topluluğu olarak online etkinliklerimize devam ediyoruz ve 14 Haziran 2020 Pazar günü kendi alanlarının uzmanı 14 Kadın Bilişimci sizler için Pandemi Sonrası Öne Çıkan Teknolojileri anlatacaklar.

Etkinliğe ait ajandaya aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

Kayıt Olmak için Tıklayın

TAGs: mshowto,mshowtowtech,wtech,wtechturkey,kadinbilisimciler,bilisimdekadin,wtech etkinlik

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Neslihan hanımın öğrencisiydim ve her zaman kendisini ve başarılarını örnek almışdır. Uzun zaman sonra Neslihan hanımın sesini duymak güzeldi.Kendisi sektörde kadın bilişimciler icin önemli bir rol model. Bu etkinliği düzenlediğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir