1. Ana Sayfa
  2. Windows 8
  3. Yeni Kaptan Windows 8!

Yeni Kaptan Windows 8!


İşte herkesin beklediği teknoloji sektörünün yeni kaptanı tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de.

Windows 8, herşeyiyle yeniden tasarlanarak, mükemmel kullanıcı arayüzü ile kullanan kişilere inanılmaz bir deneyim yaşatmakta. İşiniz, eğlenceniz ve sosyal hayatınızı tek bir cihaz ile kontrol edebilecek, dilerseniz dokunmatik teknolojisi ile harikalar yaratabilecek dilerseniz de klavye ve mouse kullanımınız ile isteklerinizden ödün vermeden bu harika teknolojiden yararlanabileceksiniz.

Windows 8 yeniden tasarlanırken, kullanmaya alışık olduğumuz deneyimleri geliştirmiştir. Teknolojiye yön vermeye alışkın olan Microsoft, Windows 8 ile beraber, günlük hayatımızda kullandığımız tablet, laptop, desktop Pc’lerimiz ve artık akıllı telefonlarımızla tek merkezli çalışabilmemize olanak sağlamaktadır.

Bu yeni teknoloji ile beraber, 1000 çeşitten fazla sertifikalı Windows 8 cihazı piyasaya sürüldü. Artık herkez için ve her ihtiyaç için bir Windows 8 ürünü bulmak çok kolay. İnanılmaz açılma süreleri, çooook uzun süren şarj ömürleri ile her yerden ve her cihazdan kesintisiz iletişimde olacaksınız.

Sizde vakit kaybetmeden Windows 8 ile tanışın; www.windows.com.tr

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

İstanbul, Bakırköy doğumludur. Arena Bilgisayar bünyesinde Microsoft Office 365 Senior Sales Engineer olarak çalışmaktadır. Tüm Türkiye’deki Microsoft iş ortaklarına teknik destek, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bunun yanı sıra çeşitli Microsoft etkinliklerine konuşmacı ve eğitmen olarak katılmaktadır.

Yorum Yap