İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Windows 10’a Ücretsiz Geçilecek!

Windows 10’a Ücretsiz Geçilecek!


Ruijie Teknoloji Günü

Microsoft bugün sabah Seattle Kampüsünde yaptığı bir etkinlikte Windows 10 işletim sistemini tanıttı ve daha önceleri söylenti olarak yayılan, Windows 10’un ilk Smartphone sürümünü Şubat ayında yayınlayacağını duyurdu.


Resim-1

Ayrıca Windows 7, Windows 8.1 veya Windows Phone 8.1 işletim sistemi kullanan müşterilerinin ilk yıl Windows 10 yükseltmelerini ücretsiz olarak alabileceklerinin de müjdesini verdi, böylece şuanda farklı Windows versiyonları kullanan kullanıcıların tamamını Windows 10 kullanıcısı yapmayı amaçladıklarını, dağınıklığın bu şekilde giderileceğini düşündüklerini açıkladı.


Resim-2

Windows 10’un tüm PC ler, tabletler ve akıllı telefonlarda çalışacağını göz önünde bulundurursak, ücretsiz yükseltme sağlamasındaki bir diğer amacın Android ve IOS ile yarışabilir olmak, Windows işletim sistemi çalışan tüm cihazların Windows 10 yükseltilmesi ile kullanımın yaygınlaştırılması ve programcıların dikkatini bu noktaya çekerek Windows 10 uygulamaları geliştirmenin bir fırsata dönüşmesinin sağlanması amaçlanıyor.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)