İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Yenileme Döneminden 10 MVP ile Çıkmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz

Yenileme Döneminden 10 MVP ile Çıkmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz

MSHOWTO olarak 15 yıldır her zaman en güncel, en kaliteli Türkçe içerikleri sizlerle buluşturmayı kendimize amaç edindik ve on binlerce takipçiye ulaşarak paylaşmanın, onlara destek olmanın, birlikte bir şeyler üretmenin keyfini, mutluluğunu yaşadık.

Bu süre zarfında birçok yazar ve yöneticimiz farklı farklı üreticilerin en büyük ödüllerini kazandı ve bu başarılarla sizlere ara vermeden içerik üretmeye, karşılıksız olarak paylaşımların sayısını arttırmaya çalıştı.

İşte bu amaç ve motivasyonumuz sonucunda yazar, yönetici ve onursal üyelerimizin yer aldığı MSHOWTO üyeleri ’un en prestijli ödülü olan  ödüllerine tekrar layık görüldüler.

2020 – 2021 MVP yenileme dönemi sonucu MVP’liği devam eden tüm MSHOWTO yazar, yönetici ve onursal üyelerimizi başarılarından dolayı kutluyoruz.

Bu sene olduğu gibi seneye de umarız bu başarımızı yeni MVP‘lerimizle arttırarak devam ettiririz.

TAGs: MVP, ?, Microsoft MVP

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mert Yeter, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi'nde, yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Yazılım dünyasına üniversitenin ilk yıllarında aldığı QBasic ile başlayan Mert, .NET ve SQL Server gibi Microsoft teknolojileri ile devam etmiş; yüksek lisans tezini ise Linux konusunda yapmıştır. Netaş ve Ziraat Teknoloji gibi sektörün önde gelen firmalarında C#, .NET, SQL Server, Cisco Contact Center ürünleri ve Linux üzerine çalışmış, bir çok firmaya da bu konularda danışmanlık vermiştir.

Yorum Yap