İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Azure Altyapı Çözümleri Etkinliğimize Davetlisiniz! Acele Edin, Kaçırmayın

Azure Altyapı Çözümleri Etkinliğimize Davetlisiniz! Acele Edin, Kaçırmayın


Ruijie Teknoloji Günü

IT altyapınız büyümeye hazır değil ve ani taleplere karşılık veremiyor mu, mevcut donanımlarınız ile performans sorunları mı yaşıyorsunuz, IT altyapınızın bir felaket senaryosu ile karşılaşma durumuna karşın “disaster recovery” önlemi aldınız mı, işte tüm bu sorularınıza yanıt bulabileceğiniz “Azure Altyapı Çözümleri” etkinliğimiz sizleri gelecek vizyonu ile tanıştırıyor.

Peakup Bilişim Hizmetleri olarak gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde Azure IaaS (Infrastructure as a Service) mimarisini detaylı olarak inceleyebileceksiniz. Azure ile Private Cloud yapılarının entegre çalıştırılması örnekleri, Azure VPN yapılandırmalarını inceleyecek SQL yüksek erişilebilirlik, Replikasyon, Cloud Backup çözümlerini derinlemesine konuşacağız.

Etkinliğe kayıt olmak için tıklayın!

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap