İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Orchestrator (SCorh)
  3. System Center 2012 Orchestrator – Maximum Concurrent Policy Instances

System Center 2012 Orchestrator – Maximum Concurrent Policy Instances

System Center 2012 ile birlikte oluşturulan poliçelerin aynı anda çalışmaları için önceden belirlenmiş bir değer mevcuttur. Action Server Policy Throttle ismi verilen bu değer RunBook sunucu üzerinde aynı anda çalışabilecek poliçe sayısını düzenler.

Eğer maksimum izin verilen poliçe sayısı aşılır ise bir hata mesajı oluşturulur ve hata detayları Policy Module loglarında yer alır.

BU ayar aspt.exe komut aracı ile yeniden düzenlenebilir. C:\Program Files (x86)\Microsoft System Center 2012\Orchestrator\Management Server Directory dizini altında bulunan bu araç ile aşağıdaki parametreler kullanılarak değer tekrardan düzenlenebilir.

astp.exe ActionServerName MaxNumber

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Anıl ERDURAN, Istanbul'da dogdu. Profesyonel olarak 6 senedir, toplamda 8 senedir bilişim sektöründe çalısmaktadır. Üniversite egitimiyle birlikte sektörde çesitli kurumlarda sistem uzmanı pozisyonlarında görev yaptı. Halen Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi'nde Sistem/Network eğitmeni olarak çalışmaktadır. Microsoft ürün ailesi ve network altyapıları ile ilgili çeşitli community ve basılı yayında how-to belgeleri hazırlamaktadır. Sahip olduğu sertifikalar MCSE+S+M 2003 CISCO CCNA JUNIPER JNCIA-ER MCITP MCT

Yorum Yap