İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Yeni VMware vEXPERT’lerle Daha da Güçlüyüz

Yeni VMware vEXPERT’lerle Daha da Güçlüyüz
+ - 0

Geçtiğimiz günlerde   başvuru sonuçları açıklandı.Teknik sertifikalar ve ünvanlar konusunda açık ara yıllardır ilk sırada ve öncü olan MSHOWTO Topluluğumuzun değerli yazarları  vEXPERT‘lik konusunda da bizleri yine gururlandırdı ve yeni 3 vEXPERT ile birlikte toplam vEXPERT sayımızı 13’e çıkarmanın mutluluğunu yaşadık.

MSHOWTO olarak 16 yıldır her zaman en güncel, en kaliteli Türkçe içerikleri sizlerle buluşturmayı kendimize amaç edindik ve on binlerce takipçiye ulaşarak paylaşmanın, onlara destek olmanın, birlikte bir şeyler üretmenin keyfini, mutluluğunu yaşadık.

Bu senede bu ünvanı taşıyacak 13 değerli yazar ve yöneticimizi tebrik ediyor, daha nice başarılar diliyoruz. Merak edenler makalesine bu linkten, videosuna ise bu linkten erişebilirler. Bu sene olduğu gibi seneye de umarız bu başarımızı yeni vEXPERT‘lerimizle arttırarak devam ettiririz.

TAGs: vExpert, VMware vexpert, vexpert nedir

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap