İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. VMware vExpert Nedir?

VMware vExpert Nedir?

stars
Ruijie Teknoloji Günü

Yazarlarımızın son dönemde dünya devi teknoloji üreticileri tarafından layık görüldüğü ödülleri sizlerle paylaşarak hem mutluluğumuzu artıyor hem de bu onuru daha fazla kişiye ulaştırmak bize çok büyük bir gurur veriyor. Bu ödül veya sertifakaların bizleri motive edici bir tarafı olduğu yadsınamaz ama asıl önemli olan topluluk olarak sizlere yaptığımız paylaşımların değer görmesi ve bizlere olan ilgi ve desteğiniz olduğunu düşünüyoruz.

Geçtiğimiz günlerde yazarlarımızdan Erkan Sağlık ve Faruk Terzioğlu saha tecrübeleri, teknik bilgileri ve gönüllü yapmış oldukları paylaşımlar ile VMware vExpert ödülüne layık görüldüler. Kendilerini tekrar tebrik ediyor ve başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.

İsterseniz kısaca Sorusuna yanıt verelim 🙂

VMware 2009 yılında başlattığı vExpert programı VMware şirketinin ürünlerinin savunucularına verdiği fahri bir ünvandır . Bu sertifikaya sahip olanlar ücretsiz lisanslara,beta ürünlere ve özel etkinliklere erişim gibi bir takım  ayrıcalıklar tanınmaktadır. Bu ünvanı elde etmenin  3 yolu bulunmaktadır. Bunlar Evangelist Path,Customer Path,VMware Partner Path

Evangelist Path : blogcular, yazarlar, uygulama üreticileri ve forumlarına katkıda bulunanlar için verilmektedir.

Customer Path : Şirketlerinde VMware ürünlerinin kullanımını teşvik eden veya ( VMware Kullanıcı Grubuna ) yardımcı olmak ya da bir konferansta konuşmacı olarak vmware ürünlerinden bahseden kişilere bu ünvan verilmektedir

VMware Partner Path : akreditasyon ve sertifika almış çalışanlar (iş ortağı şirketlerin) ve teknik yeterliliklerini paylaşarak diğer VMware kullanıcılarına yardımcı olan kişilere vexpert ünvanı verilmektedir.

Mshowto ailesi olarak ekibimizde 4 tane vExpert bulunmaktadır. Ekibimizde yer alan vExpert ünvanına sahip yazarlarımız vExpert oldukları ürünle ilgili derin teknik bilgilerini, gerçek dünya deneyimlerini platformumuzda paylaşarak üyelerimizin kullanım şeklini geliştirmelerine yardımcı olmaktadırlar.

vExpert ve vExpert Cloud Management alanındaki vExpertlerimiz

Batuhan DEMİRDAL  – https://www.mshowto.org/author/bdemirdal

Erkan SAĞLIK  – https://www.mshowto.org/author/erkansaglik

Faruk TERZİOĞLU – https://www.mshowto.org/author/farukterzioglu

Onur CAN – https://www.mshowto.org/author/onurcan

 

 

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimleri ve sertifikasyonlarını alarak bu sektör içerisinde son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Anadolu Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonda görev aldım.Şu an Takasbank da Sanallaştırma Uzmanı olarak çalışmaktayım.

Yorum Yap