İlginizi Çekebilir
Office 2007 SP2
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Yeni Microsoft MVP’lerimiz Mert Yeter ve Fatih Demirci

Yeni Microsoft MVP’lerimiz Mert Yeter ve Fatih Demirci
+ - 0

MSHOWTO Topluluğu olarak 16 yıldır hem sektöre hem de kendi ekibimize faydalı işler yapmak için emek harcıyoruz ve bu emekler, harcanan değerli zamanlar ve uğraşlar sonrasında güzel ödüller almak bütün yorgunluklarımızı alıyor ve bizleri çok mutlu ediyor. 1 Mart 2021 tarihi yapılan duyuru ile sevgili yazarlarımız Mert Yeter ve  Fatih Demirci, Microsoft MVP ödülüne layık görülmesi hepimizi çok mutlu etti.

Sonuçta ekibimiz çok değerli teknik uzmanlardan oluşuyor ve bu ödüllerle farkımızı bir kez daha göstermiş oluyoruz. 12 aktif  MVP ile Türkiye’deki en çok MVP  ödülüne sahip topluluk olarak sevgili Mert Yeter ve Fatih Demirci‘ye bu ödülün başarı getirmesini diliyoruz.

TAGs: MVP, Microsoft MVP, Mert Yeter, Fatih Demirci

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap