1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Windows Thin PC Geliyor

Windows Thin PC Geliyor

Çoğu kişi 8 ile ilgili yenilikleri takip ederken, gizemli bir şekilde geliyor!

Haziran aynın sonun da, Windows Thin PC’nin geleceği söyleniyor. , Windows Thin PC’nin final test yapısını yayınladı. Release Candidate sürümü 2 Mayıs’ta yayınlanmıştı. 30 Haziran’da yayınlanacak final sürümünü izleyecek.

WinTPC, Windows 7’nin küçültülmüş bir sürümü. Sana masaüstü altyapısı (VDI) müşterilerine yönelik bir işletim sistemi ve disk alanı kısıtlı makinelerde çalışabiliyor. WinTPC’de yazılabilen filtreler sayesinde müşterilerin verileri yerel olarak kaydetmesine veya yüklenmesine engel olabiliyor.

Windows 7 Service Pack’ in Gömülü Standart sürümü üzerine kurulan ürünün final kodu, sadece Yazılım Güvencesi’ni satın alan müşterilere sağlanacak.

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

1991 yılında İstanbul'da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi - Bilgi Yönetimi bölümünde ön lisans programını tamamladıktan sonra Ahmet Yesevi Üniversitesi - Management Information Systems ve Anadolu Üniversitesi - İşletme (AÖF) lisans programlarına devam etmektedir. System and Network, IT Security konuları ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. Güvenlik Öğretiyoruz'un kurucularından aynı zamanda Türkiye'nin ilk MMORPG oyunu olan İstanbul Kıyamet Vakti'nde gönüllü olarak Game Master'lık yapmaktadır.

Yorum Yap