1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Windows Live Eklenti Sitesi Kullanıma Açıldı


0

Windows Live ekibinden, Live Essentials yazılımları için çok özel bir site: İşte o adres…


Resim 1

Windows Live ekibi, yeni eklenti sitesini yayınladı. Yeni web sitesi, Windows Live Fotoğraf Galerisi, Movie Maker ve Writer yazılımları için eklentilerin yayınlanacağı bir platform olacak.

Fotoğraf Galerisi eklentileri içerisinde, Inkubook eklentisini, sosyal sitelere ve çevrimiçi albümlere upload eklentilerini ve diğer birçok geliştiricinin farklı eklentilerini barındırıyor.

Movie Maker araçları biraz daha kısıtlı ve sadece Youtube, Facebook ve Smugging siteleri için upload eklentilerini içeriyor.

Live Writer kullanıcıları içinse tam 177 farklı eklenti bulunuyor.

Windows Live ekibi aynı zamanda, eklenti gönderme ve başvuru işlemlerini de kolaylaştırmış. Böylece eklenti geliştiricileri daha hızlı ve kolay bir şekilde eklentilerini yayınlayabilecekler.

Ekip eklenti sitesi sayesinde, eklenti geliştiricilerinin Live Essentials paketini zenginleştirmesini umuyor. Böylece Live Essentials yazılımları, daha çok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilen yazılımlar haline gelecek.

Sitede henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Kaynak ;
chip.com.tr

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Yazar Hakkında

1991 yılında İstanbul'da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi - Bilgi Yönetimi bölümünde ön lisans programını tamamladıktan sonra Ahmet Yesevi Üniversitesi - Management Information Systems ve Anadolu Üniversitesi - İşletme (AÖF) lisans programlarına devam etmektedir. System and Network, IT Security konuları ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. Güvenlik Öğretiyoruz'un kurucularından aynı zamanda Türkiye'nin ilk MMORPG oyunu olan İstanbul Kıyamet Vakti'nde gönüllü olarak Game Master'lık yapmaktadır.

Yorum Yap