İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Windows 8
  3. Windows 10 TP Build 9879’u Hala İndirmediniz mi?

Windows 10 TP Build 9879’u Hala İndirmediniz mi?

Microsoft, yeni bir Windows 10 versiyonunu daha bizlerin kullanımına sundu. Build 9841 ile başlayan Windows 10 macerası 9860 yayımından sonra yayımlanan 3. Build 9879 ile kullanıcılara sunuldu. 9860 ile çok fazla belirgin özellik yayımlamayan ve işletim sistemi hatalarını gideren Microsoft 9879 ile bize yeni özellikler sunmaya devam ediyor.


Resim-1

Windows’un ISO olarak dağıtılan son build’ i 9879 u buradan indirebilirsiniz.

Preview sürümünü indirmek için öncelikle kayıt yaptırmanız gerekiyor.


Resim-2

Microsoft bize sıfır kurulum ve yerinde yükseltme yapmak için iki opsiyon sunuyor.


Resim-3

İkisi içinde ayrı ISO lar mevcut.


Resim-4

Windows 10 bu aşamada İngilizce, Çince Portekizce olmak üzere 3 dil olarak dağıtılıyor.

ISO indirmek yerine ek olarak Windows 10 günceleme ve yeni versiyonlarını update and recovery kısmından alabilirsiniz.


Resim-5

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Yüksektepeli - Chief Technology Architect | Micosoft MVP Onur Yüksektepeli Nephocraft firmasının kurucusu aynı zamanda kendi firmasında teknoloji çözümleri mimarıdır. 15 Yıldan fazla IT tecrübesi ile temel uzmanlık alanı olan Platform ve diğer teknolojiler için müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaktadır. Microsoft MVP ünvanına sahip Onur Yüksektepeli birçok IT etkinliğinde aktif konuşmacı olarak ve IT topluluklarında yönetici olarak aktif rol üstlenmektedir. Nephocraft firmasın da yönetici olarak oluşturduğu çözümlerde yeni teknoloji gelişmelerini de göz önünde bulundurarak, müşterilerine esnek, yenilikçi, akıllı ve üretken iş çözümleri üretmektedir.Onur Yüksektepeli bulut, platform, data, devops, development gibi konularda aktif danışmanlık ve IT eğitmenliğine de devam etmektedir.

Yorum Yap