İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Windows 10
  3. Windows 10’da Gizli Menü ile Tüm Özellikleri Tek Pencerede Görmek – Godmode

Windows 10’da Gizli Menü ile Tüm Özellikleri Tek Pencerede Görmek – Godmode


Ruijie Teknoloji Günü

Bu yazıda Windows IT PRO MVP Baki Onur Okutucu Gode Mode hakkında bilgi veriyor.

Windows 10’da bulunan neredeyse tüm özellikleri ve komutları tek pencerede liste halinde görmek ister misiniz? Bunun için masaüstünüze bir klasör oluşturun


Resim-1

Klasör ismi olarak aşağıdaki ismi verelim. Başındaki “Gizli Menü” kısmını değiştirebilirsiniz.

GizliMenü.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}


Resim-2

Sonrasında klasörü açtığımızda 270 adet özellik ile Windows 10’u çok daha hızlı keşfedebilirsiniz.


Resim-3

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Baki Onur OKUTUCU, 1981 yılında İstanbul'da doğdu. Uzun bir süre İzmir'de yaşadı. Özellikle Windows Server, Exchange Server ve Powershell gibi teknolojilerde 15 yıldan fazla deneyime sahiptir. Office 365, Azure ve benzeri bulut çözümleri dahil olmak üzere son 5 yıldır bulut teknolojileri üzerine çalışmaktadır. 11 yıldır MVP ünvanını taşıyan Baki Onur, Türkiye'deki ilk Windows Server 2008 kitabının ve sayısız teknik makalenin yazarlığını yaptı. 70'e yakın etkinlikte (üniversite, eğitim kurumları, zirveler, paneller vs.) konuşmacı olarak bulundu. Baki Onur Okutucu ayrıca Microsoft teknolojilerinde 10.000 saatten fazla eğitim vermiş 10 yıllık MCT'dir. Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisans dercesine sahip olan Baki Onur, şimdilerde Londra'da yaşıyor ve kurucusu olduğu Clouderz Ltd'de danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor.

Yorum Yap