İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Vmware vExpert 2019 Programı Ödüllerinde İki Yazarımız Yine Yerini Aldı

Vmware vExpert 2019 Programı Ödüllerinde İki Yazarımız Yine Yerini Aldı

VMW-LOGO-vEXPERT
Ruijie Teknoloji Günü

Programı 2019 ödül listesi dün duyuruldu. Duyuru hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. MSHOWTO Topluluğu olarak bu sene 2.kez bu ödülü alma başarısı gösteren iki yazar ve yöneticimizin olmasının gururunu yaşıyoruz.

https://blogs.vmware.com/vexpert/2019/03/07/vexpert-2019-award-announcement/

Sevgili Onur Can ve Batuhan Demirdal‘ın alanındaki paylaşımları gerçekten de hiç azımsanmıyacak kadar yüksek sayıda ve her ikisi de bu bilgileri sizlere ulaştırmak için bu efor ve zaman harcıyorlar. Bu sebepten doalyı kendilerini bir kez daha kutluyor ve başarılarının artarak devamını diliyoruz.

 

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap