1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Lenovo’dan Karne Hediyesi


0

Lenovo IdeaPad Z serisi, yoğun bir öğrenim sürecini bırakan tüm öğrencilere güzel bir hediye olacak. Yüksek performansı ve trendy tarzı ile heyecanlı ve eğlenmeyi seven teknoloji tutkunları için tasarlanan harika modeller, ince çizgilere sahip dış görünüşü ile futuristik bir tasarıma sahip.

Z serisi dizüstü bilgisayar alan herkes, karne dönemine özel olan fırsatlara anında sahip olacaktır. Birbirinden göz alıcı renkleriyle, kulaklık, fare ve hoparlör hediyesi olan kampanyalı Z560 ve Z570’ler teknoloji severlere adeta görsel şölen yaşatacak.

Bakımı ve temizlenmesi kolay olan AccuType klavye, ultra ergonomik bir tasarıma sahip. Klavyenin tuşlarındaki kavisli ve ayrık yapı, bilgisayar tuşlarına hızlı ve hatasız kullanım imkanı veriyor. AccuType klavye modern ve metalik havası veren panele sahip, rahat yazım için her biri ayrı ayrı yuvarlatılmış tuşlarıyla, stil ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.
Hem göze hem de kulağa hitap ediyor

Z570, kullanıcıların bir bilgisayardan beklediği tüm yüksek multimedya özelliklerini fazlasıyla karşılıyor. En ufak bir detayı bile atlamamalarını sağlayan Intel Turbo Boost Technology 2.0’a sahip İkinci nesil Intel Core i7 işlemci ve 20 saniyeden kısa sürede bilgisayarı açma ve kapatma sağlayan Windows 7 Lenovo Enhanced Experience 2.0 özelliklerini bir arada sunan Z570, NVIDIA GeForce’a uyumlu grafik kartına sahip bir performans makinesi.

Z570’i olan herkes, ister plajda ister bahçede 6 hücreli bataryası ile prizlere mahkum olmadan, dayanıklı pil ömrü sayesinde en az 5 saat özgürce bilgisayar keyfi yapabilecek.

Kaynak

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

1991 yılında İstanbul'da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi - Bilgi Yönetimi bölümünde ön lisans programını tamamladıktan sonra Ahmet Yesevi Üniversitesi - Management Information Systems ve Anadolu Üniversitesi - İşletme (AÖF) lisans programlarına devam etmektedir. System and Network, IT Security konuları ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. Güvenlik Öğretiyoruz'un kurucularından aynı zamanda Türkiye'nin ilk MMORPG oyunu olan İstanbul Kıyamet Vakti'nde gönüllü olarak Game Master'lık yapmaktadır.

Yorum Yap