1. Anasayfa
 2. Haberler

Vista ve Server 2008 SP2 RC Paketi Huzurlarınızda


0

Microsoft, bir süredir merakla beklenen Windows Vista’nın Service Pack 2’si için RC sürümünü, yani nihai sürüm adayını nihayet kullanıcılarına sunduğunu duyurdu. Yaklaşık iki hafta önce SP2 RC’nin yayınlanma tarihiyle ilgili olarak herhangi bir zaman dilimi açıklamayan ve sadece ‘çok yakında’ demekle yetinen Microsoft, yaklaşık 1 hafta sonra nihai sürüm adayını kullanıcılara sunmuş oldu.

Windows Vista dışında Windows Server 2008’i de kapsayacak olan SP2 RC ile ilgili Microsoft’tan yapılan açıklama ise şöyle: “Bugün itibariyle Windows Vista ve Windows Server 2008’i kapsayacak olan yeni Service Pack 2’nin RC sürümünü yayınlamış bulunmaktayız. Windows Updater’e ulaşmadan önce SP2’yi test etmek isteyen kullanıcılar, artık bu paketi sistemlerine kurabilecekler.”

Geniş kapsamlı güncelleştirmeleriyle birlikte kullanıcılara sunulan yeni Service Pack 2 Release Candidate sürümünü indirmek için aşağıdaki linki kullnabilirsiniz.

http://technet.microsoft.com/en-us/windows/dd262148.aspx

Not: Henüz SP2 RC sürümü Türkçe desteği sunmuyor. Açıklamaya göre, kısa bir süre sonra aralarında Türkçenin de bulunduğu 31 dili destekleyen yeni bir dosya indirilmeye sunulacak

Kaynak: veteknoloji.com

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 0
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir