İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Vine’da Adın İçin URL Al! Hızlı Ol, Kaçırma

Vine’da Adın İçin URL Al! Hızlı Ol, Kaçırma


’cılar merhaba, aslında haberi dün girmeyi düşünüyordum lakin servisin aktif edildiği şu saatlerde daha iyi olacağını düşündüm.


Resim-1

Twitter’ın video servisi diye bildiğimiz ve 7 saniyelik kısa videolar oluşturmamızı sağlayan Vine, (Nedense bu adamlar kısa şeyleri seviyorlar)  dün yapılan açıklama ile kişisel URL’ler vereceğini açıklamıştı. Vine’a Twitter hesaplarını kullanarak girenler bugün, native yani e-posta hesapları üzerinden kayıt olanlar ise Pazartesiden itibaren kişisel URL’lerini alabilecek.


Resim-2

Aynı twitter.com/protechman adresini alabildiğimiz gibi Vine.co/protechman adresini de alabilmek için yapman gereken vine.co/profiles adresine gitmek.

Fakat, öyle elini kolunu sallayarak URL alamıyorsun. Bunun için bazı şartlar var malesef. Mesela en az 30 gün önce üye olmuş ve en az  2 adet Vine videosu çekip ve yayınlamış olmak gerekiyor.


Resim-3

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

2005 yılında bilgisayar hayatımda tam anlamıyla yer edindi. Windows serüvenim de tam bu noktada Windows 95-98 ve XP ile başladı. O günden bu yana Windows işletim sistemlerini kurcalamayı hep sevmişimdir. Bunun dışında 2009 yılında eğitime başladığım İTO Anadolu Teknik Lisesi’nde Network ve Sistem konularına yöneldim. Comptia+ ve Cisco IT Essentials sertifikalarını aldıktan sora Cisco sertifikasyon programlarına katıldım ve halen bu program dahilinde network eğitimi almaktayım. Şuan “Sosyal Medya Araştırmacılığı” ve kişisel blog adresimde yazarlık yapıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. caneryildirim_avatar
    7 sene önce

    Bende uğraşıyorum bu bilgisayar alanıyla Windows Vista ve 7 (xp) alanında uzmanlaştım. Site tasarım yapmaya başladım daha sonra programlama sonra ise grafik fakirlikten dolayı programlama ve grafik ten verim alamadım reyiz. Bana hangi bölümü önerirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir