1. Anasayfa
 2. Haberler

Technet Türkiye’de de Yerimizi Aldık!!!


0

Technet2006 senesinden bugüne kadar geçen sürede aralıksız olarak yayın hayatına devam eden MSHowto.org bir büyük başarıya daha adını yazdırdı!

Türkiye’de yıllardır süregelen bilgiyi düzgün ve sistematik şekilde paylaşamama alışkanlığını, 2006 yılında başladığımız yayın hayatımız ile birlikte sonlandırmayı hedeflemiştik. Geçen seneler içerisinde çizgimizden sapmadan yayın kalitemizi giderek arttırmış, hitap ettiğimiz okur kitlemizi büyütmüş ve Microsoft’unda desteklediği siteler arasında yerimizi almıştık. Geçen hafta Microsoft Türkiye’den gelen güzel haber ise tüm MSHowto.org Ekibi içerisinde çoşkuya sebep oldu. Evet, Microsoft Türkiye hem sitemizi hem de forum sayfamızı, tüm IT çalışanlarının sıklıkla ziyaret ettikleri ve çözümler ürettikleri Technet Türkiye sayfasında, Teknik Topluluklar başlığı altında ilk sıradan yayına aldı. Bu büyük başarının sağlanmasında bizi yalnız bırakmayan tüm okurlarımıza ve tabi ki Microsoft Türkiye ekibine teşekkürler.

MSHowto.org Ekibi

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 0
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir