İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. Video – Python Kurulumu

Video – Python Kurulumu


. Python Programlama Diline Giriş serimizin bu bölümünde versiyonları nelerdir. Python programlama dili nerden indirip nasıl kuracağımızı inceleyeceğiz.

Ayrıca Python kurduktan sonra kodlarımızı düzenleyip kod geliştirme yapacağımız, text editörler ve IDE ortamlarını inceleyeğiz.

Python Kurulumu from MSHOWTO on Vimeo.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

TAGs : , python programlama dili, , , , , , , python kurulumu,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Yüksektepeli - Chief Technology Architect | Micosoft MVP Onur Yüksektepeli Nephocraft firmasının kurucusu aynı zamanda kendi firmasında teknoloji çözümleri mimarıdır. 15 Yıldan fazla IT tecrübesi ile temel uzmanlık alanı olan Platform ve diğer teknolojiler için müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaktadır. Microsoft MVP ünvanına sahip Onur Yüksektepeli birçok IT etkinliğinde aktif konuşmacı olarak ve IT topluluklarında yönetici olarak aktif rol üstlenmektedir. Nephocraft firmasın da yönetici olarak oluşturduğu çözümlerde yeni teknoloji gelişmelerini de göz önünde bulundurarak, müşterilerine esnek, yenilikçi, akıllı ve üretken iş çözümleri üretmektedir.Onur Yüksektepeli bulut, platform, data, devops, development gibi konularda aktif danışmanlık ve IT eğitmenliğine de devam etmektedir.

Yorum Yap