İlginizi Çekebilir
Microsoft iPhone’da
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Online Hosting Dergisi “Natro Dergi” 2.Sayısı ile Yayında !

Online Hosting Dergisi “Natro Dergi” 2.Sayısı ile Yayında !

Türkiye Web sektörünün ilk ve tek Ücretsiz-Online Hosting Dergisi olan ve ilk sayısı ile 20.000+ tekil okuyucuya ulaşan “Natro ” 2.sayısı ile yayında

Hosting sektöründe sunduğu kaliteli ve yenilikçi hosting çözümleri ile sektörün önemli oyuncuları arasında yer alan Natro.com , Hosting Dergi projesini geçtiğimiz ay hayata geçirmişti. Sektörün takipçilerine, sektör hakkında haberleri okuyup etkinlikleri takip edebileceği, uzmanlar tarafından sunulan içerikler sayesinde bilgi düzeyini arttırabileceği bir mecra oluşturma amacıyla başlatılan e-dergi projesi, sektörün oyuncularından tam not aldı.

Çıktığı ilk günden itibaren hosting sektörünün takipçilerine içerik yoluyla fayda sunmayı hedefleyen Natro Dergi’nin 2.sayısında ; Türkiye’nin en büyük webmaster forumlarından wm araci . com’ un kurucu üyesi Burak Dülgar ile söyleşiye, uzmanlar tarafından yazılmış hosting makalelerine, etkinlik haberlerine ve hosting sektöründen haberlere yer verildi.

2.sayıda hosting sektörünün emekçilerinden gelen makalelere “Sizden Gelenler” köşesi altında yer veren Natro Dergi bu hareketi ile derginin konuk yazarlık bölümünün, hosting sektöründeki herkese açık olduğunu da gösterdi.

Siz de Natro Dergi’de konuk yazar olarak yer almak için dergi@natro.com adresine başvuruda bulunabilirsiniz.

Dergi’yi okumak için Natro Dergi web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap