İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. GameX 2011 Geliyor!

GameX 2011 Geliyor!

gamex

Rönesans Fuarcılık, bilgisayar ve iletişim teknolojilerini geniş kitlelerle buluşturma misyonuyla 30 yıldır COMPEX Fuar’ını düzenlemektedir. Bilgisayar ve İletişim teknolojilerinin herkes tarafından kullanılabilecek bir teknoloji olduğunu insanlara aşılayan COMPEX fuarları, teknoloji tutkunlarının heyecanla ziyaret ettiği bir teknoloji arenası haline gelmiştir.

Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi’nde 1-4 Aralık 2011 tarihlerinde oyun sektöründe çeyrek asrını dolduran Türk Telekom Grubu şirketi Sobee Studios’un ana sponsorluğunda bu yıl 36. defa düzenlenen Compex fuarı, GameX Digital Eğlence ve Oyun Fuarına dönüşerek katılımcı ve ziyaretçilerini büyük yeniliklerle ağırlayacak. Binlerce katılımcının hedeflendiği bu büyük buluşmada bu sene Sobee Studios önceki senelerde olduğu gibi büyük sürprizlerle ziyaretçilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fuarın en büyük sürprizinin Sobee’nin online futbol oyunu I Can Football’un daha da iyi grafiklerle bezenmiş yeni sürümünün Manchester United ile görücüye çıkması olacağı bekleniyor.

Ayrıca bu sene Türk Telekom Grubu şirketi Sobee ile yaratılan sinerji sonucu, medya, futbol ve eğlence dünyasından ünlü isimlerin/yıldızların katılımı ile GameX, dört gün boyunca sürecek ödüllü turnuvalar, mini konserler ve çeşitli etkinliklerle tam bir şova dönüşecektir.

Teknoloji sektörünün en önemli kilometre taşı Compex, şehir merkezinde her sene yüz bini aşkın, kültür ve gelir seviyesi yüksek çok geniş bir ziyaretçi profili ile buluşmaktadır.

Katılım için online davetiye almanız gerekmektedir.
Kayıt için lütfen tıklayın

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

1991 yılında İstanbul'da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi - Bilgi Yönetimi bölümünde ön lisans programını tamamladıktan sonra Ahmet Yesevi Üniversitesi - Management Information Systems ve Anadolu Üniversitesi - İşletme (AÖF) lisans programlarına devam etmektedir. System and Network, IT Security konuları ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. Güvenlik Öğretiyoruz'un kurucularından aynı zamanda Türkiye'nin ilk MMORPG oyunu olan İstanbul Kıyamet Vakti'nde gönüllü olarak Game Master'lık yapmaktadır.

Yorum Yap