İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sanallaştırma
  3. New VMware Product Lifecycle Matrix

New VMware Product Lifecycle Matrix

featured

Vmware Prouct Lifecycle Matrix sitesinden herhalde haberdar olmayan vmware yöneticileri yoktur. Yeni arayüzü ile artık sağ üst köşede yer alan “download complete pdf” butonu aracılığı ile   tüm ürünlerin  yaşam sürelerine ait bilgileri pdf  olarak  download edebilirsiniz.  Ayrıca  hangi ürünlerin  desteklenip ve desteklenmediğini kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Vmware Prouct Lifecycle Matrix  sayfasında  kırmızı ile gösterilenler artık destek süresinin sonuna yaklaşılmış,mor ile gösterilenler ise end of support olan ürünleri göstermektedir.

 

Resim-1

Vmware Prouct Lifecycle Matrix  sayfasında  kullandığınız veya merak ettiğiniz ürün ailesini özelleştirebilir  CSV veya PDF  formatlarına çevirerek kendinize özel bir liste oluşturabilirsiniz.

Resim-2

Sayfada yer alan huni simgesine tıklayarak aradığımız ürünler için çeşitli özelleştirmeler yaparak arama alanınızı belirleyebilirsiniz.

Resim-3

 

Vmware Prouct Lifecycle Matrix’in bu sayfası bir çok ürünü kolay takip etmemiz için oluşturulmuş ve zaman kazanma noktasında VMware uygulama yöneticilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Resim-4

 

Sayfanın üst kısmında yer alan bilgilendirme menüsünden feedbacklerinizi paylaşmayı unutmayınız.

 

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

TAGs: New VMware Product Lifecycle Matrix

Yorum Yap

Yazar Hakkında

16 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimleri ve sertifikasyonlarını alarak bu sektör içerisinde son 13 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü,Anadolu Üniversitesi işletme bölümü ve sonrasında Ahmet Yesevi Üniversitesi Siber Güvenlik (Yüksek Lisans) ‘ı bitirdim. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonda görev aldım.Şu an Belbim A.Ş ‘de Uygulama Operasyonları Yönetim Şefi olarak çalışmaktayım.

Yorum Yap