1. Ana Sayfa
  2. Haberler

MSHowto’dan Yeni Bir MVP Daha!!!


0

MSHowto editörlerinden Ahmet Mutlu Microsoft tarafından Server 2008 ürününde MVP ünvanına layık görülmüştür. Bu şekilde MSHowto.org içerisindeki MVP sayısı 5’e ulaşmış bulunmaktadır. Kendisi, ünvanla ilgili duygu ve düşüncelerini aşağıdaki şekilde ifade ediyor:

Çocukluğumda Commodore 64’le başladığım ve asla peşini bırakmadığım ucu bucağı görünmüyen, hergün başka bir yenilikle karşıma çıkan Bilişim Sektörü, yıllar boyunca durup dinlenmeden severek çalışmama vesile olurken, zaman içinde zorlaşan ve farklılaşan sistemlerle çalışmak her geçen gün daha fazla heyecan verir hale gelmişti. Bu denli heyecan duydugum ve zevkle çalıştığım bir alanda Microsoft tarafından MVP ünvanı ile ödüllendirilmem, böylesine dinamik bir toplulukta önemli bir ünvana layık görülmek büyük onur ve mutluluktur. Beni bu ünvana layık gören ve emeği geçen, başta Microsoft Türkiye olmak üzere herkese çok teşekkürler.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz