İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Devlynk Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi Etkinliğine Davetlisiniz

Devlynk Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi Etkinliğine Davetlisiniz

AI_ML_Meetup_Kapak

Freelance yazılımcıların uzaktan proje geliştirme platformu Devlynk, sizi teknoloji dünyasından değerli konuşmacılarla ve makine öğrenmesi üzerine konuşacağımız buluşmaya davet ediyor.

Microsoft Türkiye ev sahipliğinde gerçekleştirilecek etkinliğe yazılımcılar, uzaktan freelance çalışanlar, yapay zeka ve makine öğrenmesi konularına ilgili duyan herkes davetlidir.

Konuşmacıların panel formatında yer alacağı etkinliği, Moderatör Gizem Aksakarya yönetecek. Panelde panelistler Microsoft Türkiye’den Çözümleri Mimarı Onur Yüksektepeli, Devlynk Kurucu Ortağı ve CTO Ali Aksakarya, Cbot Kurucusu ve CEO Mete Aktaş olacak.

Sınırlı sayıda izleyicinin katılabileceği buluşma için davetiyenizi hemen alın.

Kayıt Olmak için Tıklayın

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap