İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Veeam Kullanıcı Grubu Etkinliğinde MSHOWTO olarak yer aldık !!!

Veeam Kullanıcı Grubu Etkinliğinde MSHOWTO olarak yer aldık !!!

180x180_VUG-1
VidyoConnect

3 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilen Veeam Kullanıcı Grubu 2019 etkinliğinin sponsorları arasında MSHOWTO olarak yer aldık.

Kısaca Veeam Kullanıcı Grubu Nedir, etkinlikte neler gerçekleştirdik, sosyal sorumluluk adına tamamlamış olduğumuz sıralardan renkli kareleri ve bu gruba üye olmak isteyen Veeam kullanıcıları için kayıt linkini sizler ile paylaşmak istiyorum.

Veeam Türkiye Kullanıcı Grubu, Liderliğini şuan Mehmet AYDIN‘ın yürüttüğü 2018 yılında aktivitelerine başlamış bilgi paylaşım platformudur.

Hedefleri ise ;

  • Veeam Kullanıcı Grubu, veeam kullanıcılarına ulaşabilmek için kurulmuş bir gruptur.
  • Veaam Kullanıcı Grubu, veeam kullanıcılarının ortak sesini güçlendirmek ilgili noktalara duyurmak.
  • Veeam Kullanı Grubu, kullanılan kaynakların daha çok kişiye ulaşmasını sağlamayı hedeflemiştir.

Etkinlikte Amazon Web Service, Veeam Update 4 ile gelen yeni özelliklerden Nutanix gibi bir çok yapının detaylı olarak üzerinde durulmuş entegratörler ve kullanıcıların tamamı sunum aralarında bir araya gelerek konuşma fırsatı bulmuştur.

Etkinliğimiz en sonunda ise Sosyal Sorumluluk için Necmiye Coşgun Tuncel İlkokulu için küçük bir hediye hazırladık ve etkiliğimizi tamamladık.

Sizde Veeam Kullanıcı Grubuna katılmak istiyorsanız, aşağıda vermiş olduğum kayıt linki üzerinden kayıtlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.vugturkey.com/kayit-formu/

Veeam Kullanıcı Grubunu takip etmek için ise ;

  • bit.ly/vuglinkedin
  • bit.ly/vugfacebook
  • bit.ly/vugtwitter
  • bit.ly/vuginstagram

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

TAGs: Veeam User Group, Amazon Web Service, Nutanix

VidyoConnect
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Safranbolu doğumludur. İş hayatına profesyonel olarak 2010 yılında Şekerbank bünyesinde sistem uzman yardımcı olarak başlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışı bir çok projede görev almıştır. Şuan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’n de özel bir firmada sistem yöneticisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Yorum Yap