İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Veeam

Veeam Backup & Replication 9.5 4b Yükseltme

Veeam Backup & Replication 9.5 4b Yükseltme
+ - 0

 

Bu yazımızda Veeam Backup & Replication v9.5 Update 4b kurulumunu anlatıyor olacağım. Kurulama başlamadan önce backup, copy ve replication job larınızı devre dışı bırakmayı ihmal etmeyin.

  • Veeam Backup & Replication 9.5 Güncelleme 4b’ye yükseltme gereksinimleri nelerdir?
  • Veeam Backup & Replication 9.5 Güncellemesi 4 RTM build 9.5.4.2399, GA build 9.5.4.2615 veya Güncelleme 4a build 9.5.4.2753’de çalıştırıyor olmanız gerekir.

Resim-1

Veeam Backup & Replication sitesinden indireceğimiz Veeam Backup & Replication 9.5 Update 4b dosyasını çalıştırıyoruz.

Resim-2

Ready to Install ekranında Update remote components automatically seçeneğini işaretliyoruz ve Veeam Backup & Replication 9.5 Update 4b kurulumu için Install diyerek başlatıyoruz.

Resim-3

Installing Veeam Backup & Replication 9.5 Update 4b ekranında Veeam Backup & Replication 9.5 Update 4b kurulumun başladığını görüyoruz.

Resim-4

Veeam Backup & Replication Update 4b için kopyalanan dosyaların yükseltilmesi tamamlandıktan sonra Veeam servislerini tekrar başlatmaya başladığını göreceğiz.

Resim-5

Veeam Backup & Replication Update 4b Yükseltmesi sırasında servisler yedekleniyor.

Resim-6

Veeam Backup & Replication 9.5 Update 4b has been installed successfully ekranında kurulumunun başarılı bir şekilde tamamlandığını görüyoruz. Finish diyerek Veeam Backup & Replication 9.5 Update 4b Wizard ekranını kapatıyoruz.

Bu konuyla ilgili sorularınızı http://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

TAGs: Veeam Backup & Replication 9.5 4b Yükseltme,Veeam Update, Güncelleme 4b

Yazar Hakkında

1981 İstanbul doğumludur. Altyapı, Depolama, Sanallaştırma ve Sistem Mimarisi alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Bilişim sektöründe uzun yıllar görev alan Serkan Duran bu süre zarfında, pek çok farklı pozisyonda başarılı işlere imza atmıştır. Şu an Aygen Global Lojistikte BT Müdürü olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap