1. Ana Sayfa
 2. Haberler
 3. 22 Eylül Server 2012 Etkinliğinde Naklen Yayın Yaptık!

22 Eylül Server 2012 Etkinliğinde Naklen Yayın Yaptık!


Türkiye’de ilk defa bir bilişim topluluğunun hazırladığı canlı olarak internetten izlenebilir olarak sunuldu!

Server 2012’yi derinlemesine anlattığımız, 150 kişilik bir katılım yakaladığımız ve 22 eylül tarihinde gerçekleştirdiğimiz seminerimizi başarı ile tamamladık. Seminere yerinde katılan ya da canlı yayını takip eden herkese tekrar teşekkürler.

Katılamayan okurlarımız için ise seminer video’ları 2-3 haftalık süre içerisinde siteden yayınlanacak, siteyi takip etmenizi öneriyoruz.

Seminerde çekilen bazı fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz.

[flickrpress type=”sets” api_key=”d73363b382aad7e6a8876fe947cf364f” account=”47347801@N06″ view=”large” sets=”22 Eylül Server 2012 Etkinliği” count=”272″]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. Seminere ben de katıldım. Öncelikle Mshowto ailesine bu etkinliği düzenlemeye karar verdiği için sonrasında da Microsoft’a bu etkinlikte ev sahipliği yaptığı için çok teşekkür ederim. Çok başarılı bir seminer gerçekleşti. Koskoca bir Server 2012, 5-6 saat gibi bir süre içerisinde gayet akıcı ve akılda kalıcı bir şekilde bizlere aktarıldı. Tabi ki çok büyük konular var. Çok detaylı anlatılması gereken karmaşık yapılar var. Bunlarla ilgili de yine yapılacak seminerlere seve seve katılırım.
  Bilge Adam’dan da öğrencisi olduğum Mustafa KARA ve tüm anlatım yapan hocalarımıza tekrar teşekkür eder , hepinizin başarılarının devamını dilerim.
  Mustafa ÖZER
  Mahmutoğlu Elektronik Ltd.Şti.
  IT Manager

 2. Mustafa Merhaba,

  Mustafa Kara’nın da selamı var. Yorumun için teşekkürler iyi birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Devamı gelecek önümüzdeki aylarda tüm hızımızla devam edeceğiz.

  Selamlar, Emre.