1. Anasayfa
 2. Haberler

22 Eylül Server 2012 Etkinliğinde Naklen Yayın Yaptık!


5

Türkiye’de ilk defa bir bilişim topluluğunun hazırladığı seminer canlı olarak internetten izlenebilir olarak sunuldu!

Server 2012’yi derinlemesine anlattığımız, 150 kişilik bir katılım yakaladığımız ve 22 eylül tarihinde gerçekleştirdiğimiz seminerimizi başarı ile tamamladık. Seminere yerinde katılan ya da canlı yayını takip eden herkese tekrar teşekkürler.

Katılamayan okurlarımız için ise seminer video’ları 2-3 haftalık süre içerisinde siteden yayınlanacak, siteyi takip etmenizi öneriyoruz.

Seminerde çekilen bazı fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz.

[flickrpress type=”sets” api_key=”d73363b382aad7e6a8876fe947cf364f” account=”47347801@N06″ view=”large” sets=”22 Eylül Server 2012 MSHOWTO Etkinliği” count=”272″]

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 0
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

2005 senesinde www.mshowto.org web sitesini kurmuştur. Sitenin fikir ve isim babasıdır. Son yıllarda Microsoft'ta çalışmaktadır.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

 1. Seminere ben de katıldım. Öncelikle Mshowto ailesine bu etkinliği düzenlemeye karar verdiği için sonrasında da Microsoft’a bu etkinlikte ev sahipliği yaptığı için çok teşekkür ederim. Çok başarılı bir seminer gerçekleşti. Koskoca bir Server 2012, 5-6 saat gibi bir süre içerisinde gayet akıcı ve akılda kalıcı bir şekilde bizlere aktarıldı. Tabi ki çok büyük konular var. Çok detaylı anlatılması gereken karmaşık yapılar var. Bunlarla ilgili de yine yapılacak seminerlere seve seve katılırım.
  Bilge Adam’dan da öğrencisi olduğum Mustafa KARA ve tüm anlatım yapan hocalarımıza tekrar teşekkür eder , hepinizin başarılarının devamını dilerim.
  Mustafa ÖZER
  Mahmutoğlu Elektronik Ltd.Şti.
  IT Manager

 2. Mustafa Merhaba,

  Mustafa Kara’nın da selamı var. Yorumun için teşekkürler iyi birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Devamı gelecek önümüzdeki aylarda tüm hızımızla devam edeceğiz.

  Selamlar, Emre.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir