1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Mükemmel Tasarımı ile Microsoft ArcMouse


0

Microsoft Arc Mouse katlanabilir özelliğiyle taşımada büyük kolaylık sağlıyor. Microsoft’un yeni Wireless Mobile Mouse 3000 ürünü ise sağladığı kullanım kolaylığının ve avantajların yanı sıra,  eğlenceli tasarımı ve şık görünümü ile de dikkat çekiyor. Türkiye’de iki farklı renk seçeneğiyle sunulacak olan Wireless Mobile Mouse 3000 fiyat duyarlılığı yüksek tüketiciler için en uygun ürün olarak nitelendiriliyor.

Microsoft’un şık ve fonsiyonel olan çarpıcı yay görünümlü faresi Arc Mouse estetikte çıtayı yükseğe çekiyor. Benzersiz katlanabilir tasarıma sahip olan Arc Mouse, katlandığında neredeyse yarı boyutuna iniyor. Bilgisayar faresi açık halinde kullanıcıya konforlu bir kullanım sağlıyor.

Arc Mouse’un zarif ve katlanabilir yapısı, herhangi bir çantada kolayca taşınmasını sağlıyor. Ürün açıldığında kullanımı rahat bir fare halini alıyor. Üzerine takılabilen mıknatıslı mini alıcısı ile Arc Mouse her yere kolayca taşınabiliyor. Boyu 1 santimetreden kısa olan alıcı dizüstü bilgisayarda rahat kullanım sağlıyor.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

Yazar Hakkında

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz