1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Smile ADSL ile Neşeli İnternet


0

ADSL hizmetinde yeni bir dönem Smile ADSL ile başlıyor. Smile ADSL, ayda sadece 29 YTL karşılığında yüksek hızlı İnternet bağlantısı sunmanın yanı sıra birçok farklı hediye ile de kullanıcıları gülümsetiyor. Smile ADSL, tipik bir İnternet kullanıcısının beklentilerinden daha fazlasını sunuyor.

Türkiye, herkesi çok uygun koşullarda kablosuz ve geniş bant İnternet hizmetine kavuşturacak yepyeni bir servisle tanışıyor: Smile ADSL. 1024 Kbps hızda ADSL aboneliğini birçok ek ürün ve hizmetle birlikte sunan Smile ADSL, kullanıcılara kablosuz ve geniş bant İnternet keyfini yaşatıyor.

Smile ADSL Paketinde Neler Var?

1024 Kbps (3 GB limitli) ADSL aboneliği

Kablosuz Philips modem (Türkçe arayüz)

Skype mikrofonlu kulaklık

60 dakika bedava Skype görüşmesi

1 Gb e-posta

Türkçe güvenlik paketi (Antivirüs programı)

Aylık Ücret: 29 YTL (KDV dahil)

Farklı limitlerdeki Smile ADSL paketlerini almak isteyenler, sadece bir kez olmak üzere 59 YTL aktivasyon ücreti ödüyor, daha sonra aylık ücret dışında hiçbir ödeme yapmadan hem ADSL hizmetinin hem de paketlerdeki donanımın keyfini çıkarıyorlar. Üstelik Smile ADSL kullanıcıları, 444 33 75 numaralı hattan 7 gün 24 saat hizmet alabiliyorlar. İnternet meraklılarına birçok avantaj sağlayan Smile ADSL, yakın gelecekte bu avantajlarını yepyeni kampanyalarla sürdürecek. Smile

ADSL hakkında ayrıntılı bilgi www.smileadsl.com adresinden alınabiliyor.

Cebıt’e Özel Kampanya

Smile ADSL ayrıca CeBIT’te de özel bir fırsatla ziyaretçilere sunuluyor. CeBIT’teki DOL standına gelerek 29 YTL’lik pakete başvuran kullanıcılara, 15” CRT monitörlü minicom bilgisayar hediye ediliyor. Bir bilgisayardan beklenen her şeyi içinde barındıran, darbelere karşı dayanıklı olan ve tozlanmayan minicom, özellikle çocukları bilgisayar ve İnternet’le tanıştırıyor.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap