1. Anasayfa
 2. Haberler

Yeni Özellikleri ile Internet Explorer 8 RC1


0

Internet Explorer 8 RC1, geliştirilmiş özellikleri sayesinde, daha güvenli ve etkili kullanım sağlıyor. Daha hızlı olan ve kullanımı daha kolay olan Internet Explorer 8 RC1, diğer versiyonlarından daha da güvenli.

Gelişmiş arama seçeneği ile, daha kesin sonuçlar elde edebilir, daha etkili arama yapabilirsiniz. Güvenlik ve gizlilik olarak daha gelişmiş olan IE 8 ile, çeşitli saldırılara karşı daha iyi korunabilir, kimlik avı ve yazılım yüklemeleri gibi tehlikelerden korunabilirsiniz. Internet Explorer 8’in tasarım amaçlarından en önemlisi de bu tehditlerden daha fazla korunmayı sağlayabilmesidir.

Ayrıca IE 8 ile, internette gezindiğiniz sırada, yeni bir sekme açma ve sayfa yükleme gibi işlemler daha hızlı olmaktadır.

IE 8’in Hızlı Eriştiriciler özelliği sayesinde, ilgilenmekte olduğunuz web sayfalarına daha hızlı bağlanırsınız. Hızlı Eriştiriciler, düzenli olarak IE Gallery’e eklenmekte olduğundan, ilgilendiğiniz web sayfasında içerik aramak, paylaşmak gibi işlemler için bu özelliği kullanabilirsiniz.

Ayrıca “In Private” seçeneği ile yetkisiz erişimden kurtulacak, “Smart Screen” filtresi sayesinde güvenli banka işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz. “Web Slices” seçeneği ise, güncel bilgileri almak için sık kullandığınız web sayfalarındaki sizin için en gerekli güncellemleri görüntüleyebilirsiniz.

Kaynak: bilisimhaber.com

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 0
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir