İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Webcast
  3. MSHOWTO | SONICWALL Capture Client ile Neler Yapabiliriz Webinar’ına Davetlisiniz

MSHOWTO | SONICWALL Capture Client ile Neler Yapabiliriz Webinar’ına Davetlisiniz

Sonicwall, E-Data ve Mshowto Topluluğundan değerli konuşmacıların yer alacağı SonicWall Capture Client ile Neler Yapabiliriz Webinar’ına aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz.

27 Ekim 2020 Salı günü saat 21:00R;da online olarak canlı gerçekleştirecek bu webinar’da sizleri de görmekten büyük bir mutluluk duyacağız.

Sağlıklı günler..

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

TAGs: mshowto webinar, mshowto online,mshowto webinar, sonicwall webinar, sonicwall capture client,sonicwall capture client nedir

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap