İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. MSHOWTO Olarak, Office 365’i MVP’lerden Dinleyin Seminerini Tamamladık!

MSHOWTO Olarak, Office 365’i MVP’lerden Dinleyin Seminerini Tamamladık!

Geçtiğimiz cumartesi (18.04.2015) Microsoft Türkiye’nin desteği ile MSHOWTO Bilişim Topluluğu olarak bir seminer organize etmiştik. Seminerin ana konusu Office 365 idi. İlginin akşam geç saatlere kadar azalmadığı kalabalık bir dinleyici kitlesi de olunca oldukça güzel gerçekleşen tüm günlük bir semineri keyif ile tamamlamış olduk.

Seminerde, konusunda ileri seviyede bilgi sahibi ve sektör bilinirliği olan Emre Aydın, Burak Batur, Ahmet Uygur, Oğuzhan İlkan Boran, Mustafa Kara ve Önder Değer konuşmacı olarak yer aldılar. Tüm konuşmacı arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Office 365 içerisindeki tüm bileşenler ayrı ayrı anlatılırken aynı zamanda yeni bir ürün olan Skype for Business’te Oğuzhan İlkan Boran’ın anlatımı ile Microsoft Türkiye’nin gerçekleştirdiği lansmandan sonra ilk defa dinleyici ile buluştu.

Seminerden bazı kareleri aşağıdaki alanda paylaşıyoruz.

Emre Aydın, Office 365’de Hybrid Kullanım ve geçiş senaryolarını anlatırken.

Burak Batur, Sharepoint Online anlatırken.

Ahmet Uygur, Office 365 PRO Plus anlatırken.

Oğuzhan İlkan Boran, Skype for Business anlatırken.

Önder Değer ve Mustafa Kara Azure Active Directory anlatırken.

İlerleyen zamanlarda gerçekleştireceğimiz seminerleri kaçırmak istemiyorsanız www.mshowto.org’u ve sosyal medya kanallarımızı mutlaka takip etmenizi öneririm.

Bu seminerin tüm fotoğraflarına Facebook sayfamızdan ulaşmak için tıklayın.

Tüm seminer fotoğraflarımıza Flickr sayfamızdan ulaşmak için tıklayın.

Bir sonraki seminerde tekrar görüşmek üzere.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap