1. Ana Sayfa
  2. Podcast
  3. MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 10 Konuk: Semih Karduz

MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 10 Konuk: Semih Karduz

semih karduz

Mshowto olarak “Bilişim Sohbetleri” adı altında başlattığımız serinin sekizincisini tamamladık. Bu seride bilişim sektörü içerisinde yer alan konuklarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz görüşmelerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

 

Bu hafta yazarlarımızdan Semih Karduz‘u konuk olarak ağırlama fırsatı bulduk. Bu sohbetimizde kendisinin danışmanlık olarak devam ettirdiği meslek hayatında ve uzmanı olduğu Microsoft Dynamics üzerine uzun bir sohbet gerçekleştirdik. Microsoft Crm’in veri tabanı tarafında yaşanan sorunlardan bahsetmesini istedik. Crm’in şirketlere nasıl bir katma değer sağladığına değinmesini talep ederek ürünün sadece Crm olarak ele alınmaması X-rm olarak şirketlere uçtan uca çözüm sunabilecek bir konsepte sahip olduğunu kendisinden dinledik.

 Spotify üzerinden dinlemek için tıklayınız.

SoundCloud üzerinden dinlemek için tıklayınız.

 

Tüm podcastlerimize Spotify üzerinden erişmek için tıklayınız.

 

TAGs: 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Karaman doğumluyum. Lisans eğitimimi Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemlerinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Ankara'da bir yazılım firmasında yaklaşık 1.5 yıl çalıştım. Daha sonra İstanbul'da Erp ürünleri destek ve satışını yapan bir firmada çalıştım. Şu an bilişim sektöründe DMC Teknoloji bünyesinde Sql Server Database Administrator olarak çalışmaktayım. Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server alanlarında makaleler yazmakla birlikte Mshowto Podcast çalışmalarına katkıda bulunuyorum.

Yorum Yap