1. Ana Sayfa
  2. Podcast
  3. MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 9 Konuk: Hakkı Öğretmen

MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 9 Konuk: Hakkı Öğretmen

Mshowto olarak “Bilişim Sohbetleri” adı altında başlattığımız serinin sekizincisini tamamladık. Bu seride bilişim sektörü içerisinde yer alan konuklarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz görüşmelerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

 

Bu hafta yazarlarımızdan Hakkı Öğretmen‘i konuk olarak ağırlama fırsatı bulduk. Bu sohbetimizde kendisinin danışmanlık olarak devam ettirdiği meslek hayatında ve uzmanı olduğu devops hakkında genel sorular sorduk. Değişim için değişmenin gerektiğini kendisinden dinledik.  Devops ile Agile’ın birbirini tamamlayan konseptler olduğuna değindik. Cloud’un Devops sürecinde bize kolaylıklar sağladığını kendisinden dinledik. Kendisine kariyerinde başarılar dileriz.

 Spotify üzerinden dinlemek için tıklayınız.

SoundCloud üzerinden dinlemek için tıklayınız.

 

Tüm podcastlerimize Spotify üzerinden erişmek için tıklayınız.

 

 

 

 

TAGs: 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Karaman doğumluyum. Lisans eğitimimi Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemlerinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Ankara'da bir yazılım firmasında yaklaşık 1.5 yıl çalıştım. Daha sonra İstanbul'da Erp ürünleri destek ve satışını yapan bir firmada çalıştım. Şu an bilişim sektöründe DMC Teknoloji bünyesinde Sql Server Database Administrator olarak çalışmaktayım. Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server alanlarında makaleler yazmakla birlikte Mshowto Podcast çalışmalarına katkıda bulunuyorum.

Yorum Yap