1. Ana Sayfa
  2. Orchestrator (SCorh)
  3. MSHOWTO 27 Nisan Ankara Etkinliği – IT as a Service – Mustafa Kara ve Serkan Gezer – System Center Orchestrator ve Service Manager

MSHOWTO 27 Nisan Ankara Etkinliği – IT as a Service – Mustafa Kara ve Serkan Gezer – System Center Orchestrator ve Service Manager

27 Nisan’da Ankara’da gerçekleştirdiğimiz kamu çalışanlarına özel etkinlikte ve ve ile gelen yenilikleri anlatmışlardı. Bu konunun anlatımını aşağıdaki kayıttan izleyebilirsiniz.

MSHOWTO 27 Nisan Ankara Etkinliği – IT as a Service – Mustafa Kara ve Serkan Gezer – System Center Orchestrator ve Service Mana from MSHowto.org on Vimeo.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Serkan Gezer 1978 yılında Aydın'da doğmuştur. 1998-1999 yılları arasında, Bosis Bilgisayar’da çalışmıştır. 1999-2000 yılları arasında sektörün öncü firması olan Bordata Bilgisayar’da çalışmış, Bordata ve Probil Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlık A.Ş’ ile birleşmesi ile 2000 -2008 yılları arasında Probil Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlık A.Ş'de Backoffice Uzmanı olarak görev yapmıştır. Sektörün öncü firması BilgeAdam Kurumsal bünyesinde 2008 -2011 yılları arasında Kıdemli Danışman olarak görev yapmıştır. 2011 yılbaşından itibaren’de BilgeAdam Kurumsal bünyesinde Sistem ve Platform birim müdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Serkan Gezer kurumsal bir çok Proje & Danışmanlık hizmetinde bulunmuş ve yaptığı işlerin çıktısı olarak Microsoft Türkiye Başarı hikayeleri arasında 3 adet Başarı Hikayesi bulunmaktadır ( Yıldız Holding – SCCM 2007 ile Windows 7 Deployment, Borusan Otomotiv SCOM 2007 R2, Kordsa – Service Manager 2010) bu projelerden Yıldız holding projesi tüm dünyadaki Microsoft İş ortakları arasında En başarılı ilk 15 proje arasında yer almaktadır. Kordsa için geliştirdiği Service Manager 2010 projesi ise Türkiye de yapılan ilk Service Manager 2010 projesi olarak yer almıştır. Sektörün öncü firmalarında bir çok projede görev alan Serkan Gezer , edindiği tüm tecrübe ve bilgileri internet haber guruplarında , mail guruplarında ve MSHowto içeriğinde paylaşmaktadır.

Yorum Yap