1. Anasayfa
 2. Haberler

Davetlisiniz! – Microsoft Yönetim Zirvesi (Best of MMS)


0

Best of MMS

BT Yönetimindeki yenilikleri keşfedin!

Best of MMS (Microsoft Management Summit) Roadshow 2008; 28 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleştirilen Microsoft Yönetim Zirvesi 2008 (MMS 2008) etkinliğinin önemli teknik oturumlarını şimdi İstanbul‘a taşıyor! En yeni Configuration Manager 2007, Operations Manager 2007, Virtual Machine Manager 2007 ve Data Protection Manager 2007 sürümlerin yer alacağı, BT sektörünün bu önemli etkinliğinde, en çok ilgi çeken oturumlar gerçekleştirilecektir. En yeni ürün güncelleştirmeleriyle desteklenen özellikler aktarılmadan önce, ele alınacak ürünlerin sunduğu mevcut çözümler hakkında değerlendirmeler de yapılacaktır.

Microsoft’un yönetim ürün seti ve stratejisindeki en yeni çözümleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebileceğiniz bu etkinlikte ayrıca; System Center ailesinde yer alan ürünlerin, belli başlı BT Yönetimi sorunlarını çözümlemenizde nasıl yardımcı olduğu da anlatılacaktır.

Gordon Mckenna Kimdir?
Bir System Center Operations Manager MVP (Most Valuable Professional)’si olan Gordon Mckenna, 1999’daki Mission Critical Software’den bugüne sürüme dek, bu teknoloji üzerine yetkinliğini ispatlamış, dünyanın önde gelen uzmanlarından birisidir. Gordon, Birleşik Krallık dışında bulunan ve danışmanlık odaklı faaliyet gösteren kendi System Center’ı isletmekte, OpsMgr’ın EMEA içerisinde yapılan en geniş dağıtımlarından bazılarının da sorumlusu durumundadır. Gordon, Sistem Merkezi topluluğunun aktif bir üyesi ve Windows Yönetim Kullanıcı Grubunun da (Windows Management User Group, WMUG) kurucu üyeleri arasında yer almaktadır. Hem Birleşik Devletler’de, hem de Avrupa’da düzenlenen Microsoft Yönetim Zirvesi ve TechEd etkinlikleri kapsamında sunumlar yapan Gordon, Microsoft’un birçok iş ortağı ve topluluk etkinliğine düzenli olarak katılmaktadır.

Saygılarımızla,
Microsoft Türkiye

Tarih        : 13 Kasım 2008, 09:00 – 17:30

Yer          : Microsoft İstanbul Ofisi – Konferans Odası: 72
                Levent Mahallesi Aydin Sokak No:7 / 34340 Levent – İstanbul

Sunu Dili   :  İngilizce (Toplantıda simültane tercüme yapılacaktır.)

Etkinliğin detaylı gündem bilgisine ulaşmak için tıklayın.

Register

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 0
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir