İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Teams

Microsoft Teams’de Viva Learning Nedir?

Microsoft Teams’de Viva Learning Nedir?
+ - 0

Microsoft Viva Learning, Microsoft Viva platformunun bir başka bileşenidir ve şu anda private preview olan Microsoft Teams uygulaması olma özelliğine sahip. Viva Learning kuruluşunuza özel eğitim içerikleri ve kütüphanesi oluşturabileceğiniz merkezi bileşen modülüdür. Eğitim ve mesleki gelişim fırsatlarını iş akışında daha görünür ve erişilebilir hale getiriyor. Geleneksel kurslardan farkı ise LinkedIn Learning, Microsoft Learn, PluralSight ve üçüncü taraf içerik sağlayıcıların kaynakları ile birlikte kuruluşun tüm öğrenimini tek bir yerde toplar.

Resim-1

Viva Learning Teams‘de kulllanımı ise alışık olduğumuz sekme oluşturma mantığı ile ekipleriniz kendi öğrenme sekmelerini oluşturabilecekler.  Bu yılın sonlarından itibaren Viva Learning, Cornerstone OnDemand, Saba ve SAP SuccessFactors dahil olmak üzere önde gelen öğrenim yönetim sistemleriyle entegrasyonlar sunmayı hedefliyor.

Bu konuyla ilgili sorularınızı http://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz. 

Referanslar

www.mshowto.org 

TAGs: Microsoft Viva, Microsoft Viva nedir, Microsoft Teams, Microsoft Teams’de Viva, Microsoft Teams’de Viva Learning , Viva Learning , Viva Learning nedir

Yazar Hakkında

1981 İstanbul doğumludur. Altyapı, Depolama, Sanallaştırma ve Sistem Mimarisi alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Bilişim sektöründe uzun yıllar görev alan Serkan Duran bu süre zarfında, pek çok farklı pozisyonda başarılı işlere imza atmıştır. Şu an Aygen Global Lojistikte BT Müdürü olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap