1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Office 365
  3. Microsoft Teams’de Duyuru Yayınlama

Microsoft Teams’de Duyuru Yayınlama

teams_duyuru
1
VidyoConnect

Firmalar yeni işe başlayan personeli tanıtmak veya farklı şirket aktiviteleri yayınlanması ve sık olarak başvuruda bulunulan çalışma hayatının bir parçası oldu hal böyle olunca kimi firmalara mail ortamında veya daha kurumsal firmalar bu işi yazılım yatımları ile çözmeye çalışıyor. Microsoft Teams tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında entegre çözümleri ile yönetmenizi sağlıyor. Şmdi Microsoft Teams’de Duyuru Yayınlama nasıl yapılır bakalım.

Resim-1

Teams uygulamasında duyuru göndereceğiniz kanal tıklıyoruz gönderiler sekmesinde biçimlendirme simgesini tıklıyoruz.

Resim-2

Biçimlendirme penceresi üst bölümde yer alan Duyuru seçiyoruz.

Resim-3

Duyurumuzun başlığını, alt başlık ve içeriğini yazıyoruz sağ tarafta resim simgesinden görsel ekleyebiliriz.

Resim-4

Aynı zamanda duyuru metninin arka plan rengini belirleyebiliriz. Üste bölümde metin düzenleme araçlarını kullanarak kullanacağını yazı puntosu, boyut, paragraf gibi düzenlemeleri yapabiliriz.

Resim-5

Duyuru metnini ve özelleştirme ayarlarını tamamladıktan sonra gönderiyoruz. Duyuru yazımızın sağ üst köşesinde duyuru simgesi ile görebilmekteyim.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar        

www.mshowto.org

TAGs:Microsoft Teams’de Duyuru Yayınlama,Teams,Duyuru,Teams Duyuru Yayınlama,Teams Duyuru Gönderme,Teams Kanal yönetimi,Teams ekip yönetimi,Teams kanal silme,Teams kanal ekleme,Teams üye ekle,Teams üye kaldırma,Teams ekip oluşturma,Teams kanal oluşturma,Teams nasıl yönetilir,Temas yönetim

VidyoConnect
Yorum Yap

Yazar Hakkında

1981 İstanbul doğumludur. Altyapı, Depolama, Sanallaştırma ve Sistem Mimarisi alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Bilişim sektöründe uzun yıllar görev alan Serkan Duran bu süre zarfında, pek çok farklı pozisyonda başarılı işlere imza atmıştır. Şu an Aygen Global Lojistikte BT Müdürü olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap