1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Office 365
  3. Microsoft Teams’de Sohbet Teslim Seçenekleri

Microsoft Teams’de Sohbet Teslim Seçenekleri

teams teslim
VidyoConnect

 

Microsoft Teams‘de sohbet bölümünde yazışmalarınızı önem düzeyine göre gönderim sağlayabilirsiniz. Teslim Seçenekleri Standart, Önemli, Acil olarak üç ayrı seçenek ile belirleyebilirsiniz.

Sohbet sekmesinden mesaj yazacağınız kullanıcıyı seçiyoruz ve Alt menüden Teslim Seçeneği Ayarla sekmesini seçerek teslim seçenekler listesini açıyoruz. “Standart” seçeneği varsayılan gönderimdir farklı özelliği olmadığından diğer gönderim seçeneklerine geçiyorum.

“Önemli” olarak gönderilen mesajlarında sol tarafında şerit ve üzerinde ünlem işareti ile gönderilmektedir.

“Acil” olarak seçildiğinde 20 dakika içerisinde 2 dakika da bir mesaj gönderileceği uyarı verir. Mesajımızı yazıp gönderdikten sonra mesajın sol tarafında kırmızı şerit ve çan simgesi eklenerek gönderilmektedir.

 

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar        

www.mshowto.org

TAGs:Microsoft Teams’de Sohbet Teslim Seçenekleri,Teams Sohbet Teslim Seçenekleri,Teams standart gönderim,Teams önemli gönderim,Teams acil gönderim, Microsoft Teams’de Bulut Depolama Alanı EklemeMicrosoft Teams’de Cloud Depolama Alanı Ekleme,Teams Depolama alanı,Teams Cloud,Teams google drive,Microsoft Teams Kullanıcı Analizi ve Raporlama Özelliği,Teams Raporlama,Teams arama,Teams ,Teams yönetimi,Teams Analiz yönetimi,Teams kullancı raporlama,Teams detaylı rapor,Teams üye ekle,Teams üye kaldırma,Teams ekip oluşturma,Teams kanal oluşturma,Teams nasıl yönetilir,Temas yönetim,Teams meşgul,Teams kullanıcı meşgul

VidyoConnect
Yorum Yap

Yazar Hakkında

1981 İstanbul doğumludur. Altyapı, Depolama, Sanallaştırma ve Sistem Mimarisi alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Bilişim sektöründe uzun yıllar görev alan Serkan Duran bu süre zarfında, pek çok farklı pozisyonda başarılı işlere imza atmıştır. Şu an Aygen Global Lojistikte BT Müdürü olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap