1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Office 365
  3. Microsoft Teams’de İleti Kaydetme Özelliği

Microsoft Teams’de İleti Kaydetme Özelliği

Teamsiletikaydetme
VidyoConnect

 

Microsoft Teams‘de Metin tabanlı sohbetler birçok nedenden dolayı uzayıp gidebilir ve sizin için önemli bir bölümü kaydedebilirsiniz, Böylece daha sonra kolaylıkla görüntüleyip referans olarak kullanabilirsiniz. Microsoft Teams uygulamasında ileti kaydetme adımlarını nasıl uygulayacağımızı birlikte inceleyelim.

Resim-1

Görüşme içerisinde herhangi bir iletiyi kaydetmek istersek iletinin sağ üst tarafından bulunan “…” simgesini tıklıyoruz.

Resim-2

Kaydettiğimiz iletiyi görmek için profil resmimize tıklıyoruz. Ardından açılan menüden “Kaydedildi” seçeneğini tıklıyoruz.

Resim-3

Kaydetmiş olduğumuz tüm iletileri “Kaydedildi” bölümünde görüntüleyebiliriz. Böylece sohbetlerinizde kolaylıkla belirli bir ileti metnine geri dönebileceğiz.

 

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar        

www.mshowto.org

TAGs:Microsoft Teams’de İleti Kaydetme Özelliği,Microsoft Teams’de İleti Kaydetme,Microsoft Teams,Teams,İleti Kaydetme 

VidyoConnect
Yorum Yap

Yazar Hakkında

1981 İstanbul doğumludur. Altyapı, Depolama, Sanallaştırma ve Sistem Mimarisi alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Bilişim sektöründe uzun yıllar görev alan Serkan Duran bu süre zarfında, pek çok farklı pozisyonda başarılı işlere imza atmıştır. Şu an Aygen Global Lojistikte BT Müdürü olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap