1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Office 365
  3. Microsoft Teams’da Stream’i Kullanma

Microsoft Teams’da Stream’i Kullanma

teams-stream-icons
VidyoConnect

 

Microsoft Stream, SharePoint, Teams ve Yammer gibi diğer Office 365 uygulamalarıyla sorunsuz ve entegre bir şekilde çalışmaktadır.  Microsoft Teams’te sekme olarak bir veya video ekleyerek ekibinizin video kullanarak iş birliği yapmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Resim-1

Stream’de videoyu veya kanalınızı Teams’de iş arkadaşlarınıza ileti olarak paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Kanalı Paylaşmak için …” sekmesini Videoyu paylaşmak için sağ tarafta bulunan Paylaş’ı tıklıyoruz. 

Resim-2

Açılan pencerede URL’yi kopyalayın.

Resim-3

Teams, Ekipler sekme çubuğundaki artı simgesini seçin.

Resim-4

Sekme ekle penceresinden Stream uygulamasını seçiyoruz.

Resim-5

URL’yi doğrudan bağlantı bölümüne yapıştırın


Resim-6

Ve kaydet’i tıklıyoruz.

Resm-7

Teams’de ekipler sekmesine Test kanalı eklenmiş olarak görmekteyim.

 

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar        

www.mshowto.org

TAGs: Microsoft Teams’de Ekibe Stream Kanal ve Video Ekleme,Microsoft Teams’de Stream’i kullanma,,,Teams’de kanalı,Microsoft Stream kanalı, 

VidyoConnect
Yorum Yap

Yazar Hakkında

1981 İstanbul doğumludur. Altyapı, Depolama, Sanallaştırma ve Sistem Mimarisi alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Bilişim sektöründe uzun yıllar görev alan Serkan Duran bu süre zarfında, pek çok farklı pozisyonda başarılı işlere imza atmıştır. Şu an Aygen Global Lojistikte BT Müdürü olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap