1. Ana Sayfa
  2. Webcast
  3. Microsoft Security MasterClass Webinar Serisi: S1B1- Microsoft Defender for Endpoint – Awareness

Microsoft Security MasterClass Webinar Serisi: S1B1- Microsoft Defender for Endpoint – Awareness

featured

Mshowto Yöneticileri ve MVP’leri Hasan Dimdik ile Mustafa Kara uzun soluklu ve her ay yeni bir bölümü ile karşınıza gelecekleri Microsoft Security MasterClass webinar serisine başlıyorlar. Serinin ilk konusu tehdit koruma çözümlerinden Microsoft Defender for Endpoint‘in genel konsepti, planları, gereksinimleri ve deployment öncesi son planlamaların neler olduğu olacaktır.

Sizleri hem teorinin hem de uygulamanın bir arada olduğu öğrenmek istediğiniz Microsoft Güvenlik çözümlerine ait en ince ayrıntıların anlatılacağı tam bir MasterClass konseptinde gerçekleşecek bu webinar’lara davet ediyoruz.

Serinin ilk webinar’ına aşağıdaki link üzerinden kayıt olabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Sağlıkla kalın, güvenle kalın.

TAGs: Microsoft Security, Microsoft Security MasterClass, Microsoft Güvenlik, Microsoft Güvenlik Ürünleri, Microsoft Defender for Endpoint,Microsoft Defender for Endpoint webinar

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap