1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Herkese Sınırsız OneDrive, Tabi Bir Şartla!

Herkese Sınırsız OneDrive, Tabi Bir Şartla!


Herkese sınırsız OneDrive alanı! Peki nasıl? Microsoft OneDrive ve Office 365 kullanımını arttırmak için yeniliklerine bir tanesini daha ekledi. Ama bu sefer yapılan atılım gerçekten çok farklı. Microsoft Office 365 kullanıcıları için OneDrive depolama hizmetinde sınırsız depolama alanı sunmayı hedefliyor. Bu kullanım Office 365 Ev, Kişisel ve Üniversite planları için çoktan hayata geçmeye başladı bile. Eğer size bu sınırsız kullanımda ön sıralara geçmek istiyorsanız bu linkten kaydınızı hemen yaptırabilirsiniz.

Bu yenilik gün geçtikçe tüm planlara yansıtılacak. Hali hazırda 1 TB alana sahip olan OneDrive for Business sahipleri de bu yenilikten faydalanıyor olacak.

Bu yenilik OneDrive için önemli gelişmelerden bir tanesi. Tüm platformlarda kullanılma hedefi olan OneDrive sürekli iyileştirdiği uygulama ve hizmetleri ile bulut depolama alanı hizmetleri alanında oldukça avantaj sağlayacağa benziyor. Tabi OneDrive’daki bu yeniliğin aynı zamanda bir Office 365 yatırımı olduğunu da unutmamak gerekiyor. Microsoft bu yatırımı ile gözde bulut ürünü olan Office 365 e de avantaj sağlamış durumda.

Konu ile ilgili detaylara OneDrive bloğundan ulaşabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Yüksektepeli - Chief Technology Architect | Micosoft MVP Onur Yüksektepeli Nephocraft firmasının kurucusu aynı zamanda kendi firmasında teknoloji çözümleri mimarıdır. 15 Yıldan fazla IT tecrübesi ile temel uzmanlık alanı olan Platform ve diğer teknolojiler için müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaktadır. Microsoft MVP ünvanına sahip Onur Yüksektepeli birçok IT etkinliğinde aktif konuşmacı olarak ve IT topluluklarında yönetici olarak aktif rol üstlenmektedir. Nephocraft firmasın da yönetici olarak oluşturduğu çözümlerde yeni teknoloji gelişmelerini de göz önünde bulundurarak, müşterilerine esnek, yenilikçi, akıllı ve üretken iş çözümleri üretmektedir.Onur Yüksektepeli bulut, platform, data, devops, development gibi konularda aktif danışmanlık ve IT eğitmenliğine de devam etmektedir.

Yorum Yap