İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Global Azure Bootcamp 2018 Istanbul Başarıyla Gerçekleştirildi

Global Azure Bootcamp 2018 Istanbul Başarıyla Gerçekleştirildi

042218_1727_GlobalAzure1.jpg

geçtiğimiz Cumartesi günü tamamlandı ve etkinlikle ile ilgili birkaç bilgiyi sizlere aktarmak istedik. Toplamda 70 ülke ve 286 farklı lokasyondan 15 binin üzerinde kişinin katılımı ile tamamlandı. Twitter’a # hastagini aratırsanız etkinliğin bu seneki tweetlerini görebilirsiniz. Microsoft Türkiye İstanbul ofisinde gerçekleşen İstanbul’da ise 70’in üzerinde katılımcı yer aldı.

Community Lead ’nın organize ettiği ve değerli yöneticilerimiz , , Onur Yüksektepeli ve Önder Değer’in de konuşmacılar arasında yer aldığı 2018 İstanbul’un oturumlarından birkaç kareyi aşağıda paylaşmak isteriz.

Emeği geçen ve katılım gösteren herkese birkez daha teşekkür ederiz.

TAGs: Mustafa Kara,Baki Onur Okutucu,Fırat Yaşar, Mshowto,Önder Değer,Onur Yüksektepeli,GlobalAzure,Global Azure Bootcamp,Global Azure Bootcamp 2018,,ITPro

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap