İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

DiskZip ile Disk Yönetim Avantajları Webinar’ına Davetlisiniz

DiskZip ile Disk Yönetim Avantajları Webinar’ına Davetlisiniz
+ - 0

3 Türk arkadaşın StartUp’larını Amerika’da kurduğu ve Amerika Patentli ürünleri DiskZip‘i onlardan dinlemek ister misiniz?

Mshowto Topluluğu‘ndan Mustafa Kara‘nın ve DiskZip‘ten Mustafa Yanarkaya ile Dorukhan Koşar‘ın katılacağı bu keyifli webinar’a kaydolan 3 kişiye Windows için disk hızlandırma teknolojisi, iyileştirilmiş disk ömrü ve kötü amaçlı yazılımdan tek tıklamayla sistem kurtarma gibi birçok ek avantaj sunan DiskZip‘ı çekilişle hediye edeceğiz.

Sizleri de canlı webinar’ımızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kayıt Olmak için Tıklayın

TAGs: diskzip,mshowto,diskzip nedir,mshowtowebcast,mshowtolive,mshowtoonline

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap